ВСЁ О ЗДОРОВЬЕ
Приветствую Вас Гость | RSS
Меню сайта
Наш опрос
ЧТО БЫ ВЫ ЕЩЁ ХОТЕЛИ УВИДЕТЬ НА САЙТЕ?
Всего ответов: 61
Главная » 2012 » Октябрь » 2 » Іов-Малюк – дихай вільно малюк!
Іов-Малюк – дихай вільно малюк!
00:20
Загальна характеристика захворювання.

У Цей статті я хочу зачепити болючу проблему багатьох батьків та лікарів - це аденоїдні вегетації та гіпертрофія піднебінних мигдаликів. Взагалі ці утвори далеко не зайві в нашому організмі. Вони відносяться до важливих органів імунної системи і входять до складу так званного кільця Пірогова (носоглотковий, два трубні, два піднебінні та язиковий мигдалики). 

Визначення захворювання. Гіпертрофія глоткового мигдалика (аденоїдні розрощення) - це фізіологічне збільшення лімфаденоїдної тканини, розташованої у верхньому відділі глотки (склепіння носоглотки). 
Найчастіше аденоїдні розрощення спостерігаються у дітей в віці від 3 до 5 років. 

Аденоїдит - це гостре або хронічне запалення глоткового мигдалика при грипозній та дитячій інфекціях (краснуха, коклюш, скарлатина).

Етіологія. 
Гострі вірусні та бактеріальні інфекції слизової оболонки верхніх дихальних шляхів, які часто повторюються , призводять до функціонального навантаження лімфаденоїдного апарату горла та його гіпертрофії

Патогенез. 
Давно відомо, що у цих мигдаликах дозрівають В-лімфоцити, які відповідають за гуморальний імунітет і синтезують антитіла, що утворюються у відповідь на появу антигена і специфічно зв"язуються з ним. Їх ще називають імуноглобулінами (Ig M, Ig A, IgG, IgE, IgD). 

ЛОР органи, завдяки своєму особливому анатомічному розташуванню, першими зустрічаються з різними патологічними агентами, і тому, першочергово, в них проходять місцеві захисні реакції, які клінічно проявляються захворюваннями різного характеру (запальними, алергічними або дегенеративними). При потраплянні в організм патологічних агентів розвивається каскад реакцій, направлених на їх нейтралізацію і виведення, а при неможливості цього - на їх депонування в організмі. 
Характер захисних реакцій залежить від степені токсичності агента і від стану вихідної реактивності організму. 
Таким чином, захворювання є біологічно спрямованими захисними реакціями організму проти ендогенних та екзогенних гомотоксинів, а також є вираженням спроб організму компенсувати порушення, які викликані агентами, коли не вдається їх ліквідувати. 
Виходячи з цих понять, видалення любого з мигдаликів кільця Пирогова призводить до ослаблення імунного захисту, особливо у дітей. 
Крім того аденоїдна тканина здатна відновлюватись, і операція не дає бажаних результатів, усі скарги невдовзі повертаються знову. Багатьом пропонують повторну операцію, і навіть не рідкі випадки, коли аденоїди видаляють третій і четвертий раз. А операція така травматична! Використовують тільки місцеву анестезію і дитина переживає стрес як больовий, так і емоційний, адже відомо яка це кривава операція. 

Після видалення аденоїдів у багатьох дітей невдовзі з'являються слизисті виділення з носу, ніс закладає, порушується нюхова функція. Розвивається вазомоторний риніт. Офіційна медицина дуже мало може допомогти при цій недузі. 
Крім того, що мигдалики несуть захисну функцію, вони ще виробляють речовину, яка впливає на дозрівання статевих клітин, і нерідко буває, що результатом безпліддя є видалені у ранньому дитинстві мигдалики. 

Проблема гіпертрофії лімфоїдних мигдаликів, звичайно, чисто дитяча. Всім відомо, що виконавши свою функцію, аденоїди піддаються зворотному розвитку і до тринадцяти - п'ятнадцяти років майже повністю зникають. Але ніхто не буде терпіти аж до такого віку закладений ніс, храп по ночах, постійно відкритий рот, відставання у навчанні, деформацію обличчя чи грудної клітини та інші неприємні симптоми. Звичайно, проблему потрібно вирішувати. І, бажано, не оперативним шляхом. Адже операція - частіше не допомога, а низка чергових, ще більших проблем. 

Як же допомогти дитячому організму? 
В арсеналі лікаря-гомеопата достатня кількість засобів, які здатні надати допомогу у даній ситуації. Багато батьків звертаються до гомеопатів, і кожен день їх потік поступово збільшується. Це радує. 

Гомеопатія - це не нова наука, вона існує уже понад двісті років. Це терапевтична система, яка має єдиний принцип призначення ліків - принцип подібності. Ліки приймаються в малих дозах. У кожного гомеопатичного препарату є свої показання, вони дуже індивідуальні і залежать не тільки від симптомів хвороби, але і від особливостей конституції хворого. 

По походженню розрізняють три різновиди гомеопатичних лікарських речовин: рослинного, тваринного і мінерального походження. 

Використовують також комплексні гомеопатичні препарати. 

Іов-Малюк – натуральний, комплексний, гомеопатичний препарат для лікування захворювань горла.  До складу препарату входять: : йод (Jodum) D6 0,1 мг, туя західна (Thuja occidentalis) D12 — 3 10-7мг, барбарис звичайний, ягоди (Berberis, Fructus) D4 — 20 мг, сідач пронзенолистий (Eupatorium perfoliatum) D6 — 0,3 мг (за Гомеопатичною фармакопеєю Німеччини); 
Дія препарату зумовлена його активними компонентами. При прийомі гомеопатичної композиції ІОВ-Малюк припиняються супутні запальні явища з боку носо- та рото-глотки. Препарат діє як місцево, так і на весь організм у цілому. 

Препарат швидко та майже повністю всмоктується, в основному в порожнині рота і далі в шлунково-кишковому тракті, розподіляється по тканинах і рідинах організму. 

При прийомі препарату Іов-Малюк вже через 1 місяць зменшуються в об’ємі аденоїдні вегетації, зменшується запальний процес та покращується мікрофлора в носоглотці. 

При більш тривалому застосуванні : зменшується частота застудних захворювань в 1.5 рази а прийом антибактеріальної терапії в 2р. 
Зменшується к-сть еозинофілів і моноцитів та збільшується к-ть імуноглобулінів класу М та G.  
Покращується загальний стан організму та опірність інфекції за рахунок покращення морфо-функціонального стану лімфо-аденоїдного кільця. 

Дуже важливим при прийомі препарату є відсутність побічної дії на інші органи та системи. А також можливість застосування у повному обсязі при будь-яких патологічних станах, у різних вікових групах, у період вагітності і лактації. 

Препарат Іов-Малюк може бути рекомендований для широкого застосування як спосіб збереження здоров’я і покращення функціонування адаптивних систем дитини. 

Показання: 
Аденоїдні вегетації I-IIIст з ускладненнями та без
-  респіраторні захворювання, часті застуди.
- Гострі та хронічні тонзиліти
-Нервове збудження, що часто супроводжується аденоїдами.

Спосіб застосування та дози: 
Приймають внутрішньо по 8-10 гранул 1 раз на день за півгодини до їжі або через півгодини після їжі. Приймають 5 днів, потім 2 дні — перерва. Первинна дія препарату проявляється через 2-3 тижні. Іноді можливе посилення симптомів  т.зв. (гомеопатичне загострення). Така реакція – сприятливе явище, яке свідчить про активний перебіг лікувального процесу. У таких випадках необхідно зменшити частоту і дозу застосування препарату або зробити перерву на 5-10днів. 

При необхідності рекомендується продовжити курс лікування. 

Курс лікування — не менше 2-х місяців. Повторні курси — після консультації з лікарем.
Препарат не впливає на здатність керувати транспортними засобами і обслуговувати механізми.
Взаємодія з іншими лікарськими засобами: Значних явищ несумісності з лікарськими препаратами інших груп не виявлено.

Побічна дія: Індивідуальна несприятливість препарату.

Передозування: Випадкове передозування нешкідливе і не потребує лікувальних заходів.

Дитячий лікар – отоларинголог Кондаков Р.   м. КиЇв
Просмотров: 2244 | Добавил: admin | Рейтинг: 0.0/0 |
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Форма входа
Календарь
«  Октябрь 2012  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Поиск
Друзья сайта
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0